Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn, maar de klik en de warmte die je mij kan bieden is het belangrijkste. Ben jij dus een lieve, warme, zachte en gezellige man, dan ben jij de geen die ik zoek!
Een man die eigen vervoer heeft. Die er goed uit ziet en daar bedoel ik mee verzorgd. En die er ook aan toe is om een nieuwe fase in zijn leven in te gaan
Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eksterrr, 45 jaar · Franeker
Aardig, lief en leergierig.
IngridUtrecht, 45 jaar · Utrecht
verzorg, spontaan iemand die bij me past, een leuke klik. leuke dingen samen in gemeen hebben
Schoonmaakste71, 46 jaar · Diemen
Lief aardig spontaan en uiterlijk goed verzorgt.
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Kommaarop1968, 49 jaar · Gijzenzele
.
Maggiesngl, 49 jaar · Schepdaal
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee