Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel belangrijk dat het allemaal discreet en anoniem gebeurd. Dat is ook de reden dat ik geen foto in mijn profiel heb.
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar ik niet op zit te wachten is een man die maar wat thuis op de bank hangt. Een beetje actie en vol op genieten elke dag!
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het zou leuk zijn als je er eigen hebt. En ik hou helemaal niet van rokers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
- Tabitha -, 49 jaar · Luddeweer
Een avontuur is het altijd natuurlijk maar ik heb zin om daar nog meer werk van te maken. Echt lekker genieten en het mooiste
Youknow19681029, 49 jaar · America
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen
Yvonnezoekt, 46 jaar · Roermond
Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke
Annika2014, 47 jaar · Maasbree
volgt
CameronB, 47 jaar · Hoeven
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat