Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je dat doen met mijn tieten? Ik heb je nodig.
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Bobbert, 49 jaar · Geel
♥ Antwerpen ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen
Je zoekt het hele pakket in een vrouw en net enkel iemand om aan je lusten te voldoen. Je bent lief en hebt een goed karakter dan is voor mij belangrijker dan een mooi uiterlijk.
Ik wil een man in de buurt om een ??perfecte avond uit te maken en alle dingen te doen die we zo leuk vinden. Ik ben er klaar voor en moet het ook laten gebeuren. Dus laten we het doen en elkaar beter leren kennen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Missy004, 46 jaar · Assen
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben. Natuurlijk moet jij ook in staat zijn om een ??vrouw tevreden en gelukkig
Wilboys, 49 jaar · Berg
Ben jij dan degene die ik zoek? Degene die mijn hart komt verwarmen en mij in vuur en vlam zet?
Emmekepua, 47 jaar · Anna Paulowna
Een lieve zorgzame man die eerlijk voor zijn gevoel uit komt en ten alle tijden eerlijk is, ook al is het moeilijk. Dan heb je
Driejinte, 46 jaar · Beek
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
Nahalie, 48 jaar · Jabeek
Een rustige lieve man die ook naar een maatje of relatie zoekt. Als je maar een fijne persoonlijkheid hebt en in bent voor allemaal