Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een must! Leuk samen tijd met elkaar door brengen en lachen.
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn, maar de klik en de warmte die je mij kan bieden is het belangrijkste. Ben jij dus een lieve, warme, zachte en gezellige man, dan ben jij de geen die ik zoek!
Wil jij net als mij maar een ding? Geen relatie geen ingewikkeld gedoe gewoon genieten samen. Lekker in het geheim elkaar ontmoeten, ons samen zijn. En van ons alleen. Ik zoek een man die romantisch is, durft en zichzelf is.
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het zou leuk zijn als je er eigen hebt. En ik hou helemaal niet van rokers.