Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een must! Leuk samen tijd met elkaar door brengen en lachen.
Spontane en lieve man die het mij naar mijn zin kan maken. Ben jij die man met wie ik plezier zou kunnen beleven? Ben jij die open en eerlijke man? Ik hoop het maar en dan ben ik naar jou opzoek.
De hartstocht wil jij ook terug in je leven en vooral met een vrouw die hier vol vuur en passie over is. Vuur heb ik nog genoeg in mij, want dat vlammetje zorg ik wel voor dat die niet gedoofd is.
Het is toch wel het eerste gezicht het eerste gevoel wat je bij iemand hebt die bepaald of het iets word of niet word toch. Ik kom weinig mannen tegen in het dagelijks leven dus hopelijk vergroot ik mijn kansen ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RoosGi, 47 jaar · Gistel
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als
Corynn, 49 jaar · Kortrijk
Genieten van de dingen die het leven te bieden heeft. Houden van een lekkere vakantie zo op zijn tijd. Wereld verkennen
Hyacinth, 48 jaar · Knokke-Heist
Lief, heet. Nou daar moet ik toch wel reacties op kunnen krijgen toch? Of ben ik te veeleisend voor een site als deze?
Sooophie, 48 jaar · Molenstede
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan
Saqui, 46 jaar · Dordrecht
Je bent iemand die mij uit de put kan halen,
JennaMe, 46 jaar · Stadskanaal
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt