Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel me wat je allemaal leuk vindt om te doen
Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft te zijn, alleen maar vrienden zijn, buiten eten, een praatje maken of concerten kijken.
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?