Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel me wat je allemaal leuk vindt om te doen
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje. Ik weet zeker dat jij hier ergens rondloopt, neem je me een keer mee uit?
Jij bent geen serie-dater. Jij vind het ook allemaal maar spannend zo. Misschien ben jij jaren getrouwd geweest of zo. Misschien ook niet. Vertel me maar hoe jij hier precies terecht gekomen bent.
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter maar gewoon lekker buiten zijn en genieten van alles om je heen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnneliesTerluin, 45 jaar · Heerhugowaard
Eerlijke man met een goed hart die eerst mijn maatje is en dan mijn man
Jodijo, 45 jaar · Bemmel
Het is vreemd dat mensen tegenwoordig zo geconcentreerd zijn op een psychische verschijning, omdat ik niet denk dat dit
Irma70, 47 jaar · Geldrop
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Zeppelin, 47 jaar · Waalre
Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die
Mmmarinakiss, 49 jaar · Loon op Zand
Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen,
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder