Je zoekt het hele pakket in een vrouw en net enkel iemand om aan je lusten te voldoen. Je bent lief en hebt een goed karakter dan is voor mij belangrijker dan een mooi uiterlijk.
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
De hartstocht wil jij ook terug in je leven en vooral met een vrouw die hier vol vuur en passie over is. Vuur heb ik nog genoeg in mij, want dat vlammetje zorg ik wel voor dat die niet gedoofd is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Afstandzoeker, 49 jaar · Makkum
Je vind het niet erg dat ik altijd van alles een foto wil hebben en zeker van de dingen waar ik van hou.
Eksterrr, 45 jaar · Franeker
Aardig, lief en leergierig.
Mussclevrouw, 48 jaar · Hengelo
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat
Oostersebrit, 45 jaar · Oosterhout
Niccccceee, 46 jaar · Huizingen
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij,
Natalxxx70, 48 jaar · Kuringen
Vind je het leuk me te helpen met mijn poesje te spelen? Daarna zal ik de gunst aan jou teruggeven. En we zullen genieten van