Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren. Er zijn zoveel mensen die hun 'ware' online vinden dus waarom ik niet, waarom jij dan niet? Ik hoop er wel op in ieder geval. Laat je van jezelf horen?
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op te bouwen. Ik droom erover en ik ben er ook zo klaar voor.
Ik zoek een relatie dus handig zal het zeker zijn als je dat ook zoekt. Als het klikt wil ik namelijk niet graag opgehouden worden door een belemmering. Verliefd is namelijk verliefd. Dat verdwijnt niet in een half uur. Dus je gaat er echt voor dan hoor ik graag van je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lea-nna, 48 jaar · Oude Pekela
Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik
Calima, 47 jaar · Apeldoorn
gezellig, vriendelijk, warm en openhartig, ik hou wel van een man met veel inhoud. de sterke verhalen hoef ik niet, die verzin
Isabelle1970, 47 jaar · Knokke
jij bent een toffe dame die het ziet zitten om ons te vergezellen in een rollenspel ( sm) en je bent bi dan ben je bij ons aan het
Simone19680504, 49 jaar · Gellik
Openheid, gezelligheid en leuke dingen doen samen zijn steekwoorden die ik in de ander hoop tegen te komen en die je ook van
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden.