Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje. Ik weet zeker dat jij hier ergens rondloopt, neem je me een keer mee uit?
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met een hoop bevrediging hebben! Ik zal het allemaal ook voor jou doen, maak je daar maar niet druk om!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fraan, 46 jaar · Ieper
jij wil meedoen aan een spannende date?
Lievertt, 48 jaar · Etikhove
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een
Bregjeanna, 47 jaar · Raalte
laat ik nog even open staan
KristelVanDenL, 46 jaar · Kapellen
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
Jaynaan, 48 jaar · Grembergen
Ik heb niet zo heel veel eisen..Ik denk dat je er toch pas samen echter komt of er zo een beroemde klik is gaander weg of zie ik