U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat er voor open om een vrouw beter te leren kennen en u bent single.
Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig leven vindt jij geen probleem en als jij zelf ervan houdt om lekker te eten en te drinken op zijn tijd zou ik zeggen laten we contact maken!
Sweet43, 48 jaar · Kapellen
♥ Antwerpen ♥ Bruin haar ♥ Gezet lijf
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JannaAlone, 47 jaar · Borgloon
Ik ben dol op een man voor seks, en hopelijk voor meer dan eens. Het is zo'n goed idee om een seksmaatje te hebben. Waar denk je
MyrleLoxx18, 46 jaar · Melsbroek
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel
Melinda, 45 jaar · Groningen
Ik ben opzoek naar een vent met dezelfde interesses.
OfficeLady0, 49 jaar · Meppel
Ik zoek een serieuze en stabiele man, die sterk in zijn schoenen staat en open staat voor een serieuze relatie met mij! ;)
Jaqueline 1971, 46 jaar · Breukelen
(wederzijds) respect, communicatie
Johan-x-na, 46 jaar · Peer
Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is