Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.
Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft te zijn, alleen maar vrienden zijn, buiten eten, een praatje maken of concerten kijken.
Ik heb erg veel behoefte aan een nieuwe relatie met een leuke man. Je moet er wel tegen kunnen dat we regelmatig met de familie samen komen. Een echt familieman is dus zeker een pre. Hou je van Aziatisch eten dan kom je goed aan je trekken bij mij ;-). Als je zelf ook nog van koken houdt heb je de helft van mijn hart
Als je me de dingen kunt geven die ik nodig heb dan ben ik er vrij zeker van dat we elkaar zullen begrijpen. Wil je een spannend avontuur met mij gaan beleven en veel tijd samen doorbrengen? Laten we niet te lang wacht en het gewoon doen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je
Karinwaters, 45 jaar · De Klinge
Geen idee wie jij bent of wat jij onder gezellig verstaat. Voor mij gaat er er om dat ik er even uit ben. Weg van de dagelijkse
Eigensmaak, 46 jaar · Zutphen
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen.
BellaBella, 45 jaar · Arnhem
Zorgzaam, lief, spontaan , en leuke man.
Vitamine J, 46 jaar · Ruien
Lieve spontane man die een beetje tegen gas kan geven.