Dus, ben je toe aan een triootje met mij en mijn beste vriend (een vrouw)? We hebben allebei al een relatie dus verwacht niets ernstigs. Maar als we goed met elkaar overweg kunnen, wie weet maken we er misschien een terugkerend punt van.
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brennie72, 45 jaar · Sappemeer
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke kerel die mijn vriendje voor een nacht wil worden. Geen vaste relatie. Ik wil dat je me
Lentekriebels, 45 jaar · Rotterdam
Heb je een uithoudingsvermogen en weet je mijn g-spot en clitoris te vinden, hou echt niet van dat gegraaf naar beneden.
JustKitty69, 48 jaar · Sint-Jan
Ik weet dat ik een beetje gezet ben, maar ik kan je verzekeren dat ik je een gevoel kan geven zoals je nog nooit eerder in je leven
EyesShut, 46 jaar · Borsbeke
Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat
Torrejadores, 46 jaar · Hasselt
Liefst iemand bij mij in de buurt of toch in dezelfde provincie, ik heb niet veel zin om het hele land door te crossen om sex te
Fillippijnse, 47 jaar · Testelt
Je wil sex met vrouw uit Filipijnen en vind mij sexy en geil. Heel spannend vind ik: likken, zoenen, pijpen en standjes proberen.