Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn en natuurlijk heel gezellig.
ik voel me aangetrokken tot de man die heet is, mannelijk en goed baard is. Een tatoeages is geen probleem, voor mij is wel zo cool. Maar ik wil ook een man die me nooit zal verlaten of kwetst en speciaal in bed kan zijn.
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen enkel bezwaar het is toch ook een deel van jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dushi41, 47 jaar · Vlaardingen
Meetmenow, 48 jaar · Schore
Je hebt het met mij te doen en niemand anders,...tenzij jij nog een leuke dame weet die mee wil doen?
Che-noahh, 47 jaar · Bolsward
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit
DaisyVerman, 47 jaar · Kalken
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg
BeauKiss, 48 jaar · Woerden
Een man die echt cool is, gewoon een discrete relatie zal doen en maak het me alsjeblieft heel duidelijk als je single bent