Het punt is dat veel van ons verschillende versies hebben van wat dat is, en dat is waar veel vermijdbare problemen kunnen voorkomen in relaties. Als je verschillende liefdestalen spreekt, ben je misschien dol op elkaar maar communiceer je het niet op een manier die de andere persoon begrijpt. De bottom line is iemand die mijn taal spreekt
Jij bent op zoek naar een gewone vrouw, geen seksbom. Toch niet qua uiterlijk. Eens we in de slaapkamer zullen zijn ben je vast nog onder de indruk van mijn capaciteiten!
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren. Er zijn zoveel mensen die hun 'ware' online vinden dus waarom ik niet, waarom jij dan niet? Ik hoop er wel op in ieder geval. Laat je van jezelf horen?