Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je bent een stadsmens, je houdt van mensen en drukte om je heen en je gaat graag lopend op pad om mooie plekjes te ontdekken en nieuwe mensen te ontmoeten.
Je houdt net als ik van lekker uit eten gaan, een goed glas bier of wijn waarbij wel altijd maat gehouden wordt. Ook vind je het heerlijk om er regelmatig een dagje of een weekend op uit te trekken. Toch weet je het in huiselijke kring ook heel gezellig te maken.
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn en natuurlijk heel gezellig.
Een echte man. Ongetwijfeld is meer dan een mens , vol zwakheden maar ook oneindig veel goede dingen. Hij is geen 'blauwe prins' die me meeneemt om in zijn luxueuze kasteel te leven. Maar een man in actie.
Een man die eigen vervoer heeft. Die er goed uit ziet en daar bedoel ik mee verzorgd. En die er ook aan toe is om een nieuwe fase in zijn leven in te gaan
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saskia 71, 46 jaar · Amsterdam
Jij bent een geile man die wel weet wat hij met een vrouw zoals mij aan moet! Je bent romantisch maar weet ook zeker van wanten!
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
Pinata, 46 jaar · Alteveer
houden van hele grote borsten,genieten van aparte standjes
Supeb Bx1, 45 jaar · Drongen
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om
Manda19690215, 48 jaar · Heverlee
ik zoek iemand die ook spontaan en gezellig samen zijn