Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal niet zo voorzichtig, lekker ruw vind ik ook wel lekker. Je moet soms open staan voor nieuwe dingen... En dat wil ik maar al te graag doen. Ik zoek wel iemand die betrouwbaar is, hygienisch, ik doe ook alleen aan veilige seks
Jij bent een man die houdt van gezelligheid, en je gaat er graag op uit om voor een hapje en een drankje. JE bent net als ik een vrije vogel, en je wilt dat graag zo houden.
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SchatJJJpsst, 49 jaar · Velden
Geen stilzitter, de wereld is groot genoeg om ontdekt te worden en dat wordt moeilijk vanuit de luie stoel. Natuurlijk hoef
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets
Marryammie, 47 jaar · Mierlo
Je bent een gescheiden of een weduwnaar. Je bent kalm en vriendelijk. Je bent goed in adviseren.
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
R0bin71, 45 jaar · Kampen
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld.
Onbekendtje, 46 jaar · Aalst
Ik zoek een rustige man die vooral ook lief en eerlijk is die mij met respect behandeld.