Jij bent geen serie-dater. Jij vind het ook allemaal maar spannend zo. Misschien ben jij jaren getrouwd geweest of zo. Misschien ook niet. Vertel me maar hoe jij hier precies terecht gekomen bent.
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yielll, 46 jaar · Assen
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om
Quin Ta, 49 jaar · Lichtenvoorde
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Jo Uit69, 48 jaar · Hobrede
Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten
Quirr-ine, 49 jaar · Hoeleden
Je bent een heer en je neemt me mee voor een leuk gesprek met koffie op een dag!