Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren. Er zijn zoveel mensen die hun 'ware' online vinden dus waarom ik niet, waarom jij dan niet? Ik hoop er wel op in ieder geval. Laat je van jezelf horen?
Als je me de dingen kunt geven die ik nodig heb dan ben ik er vrij zeker van dat we elkaar zullen begrijpen. Wil je een spannend avontuur met mij gaan beleven en veel tijd samen doorbrengen? Laten we niet te lang wacht en het gewoon doen!
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht gehad met een leuke vrouw. Nu op naar de volgende fantasie. Een keer een trio met een man erbij. Wie druft!