Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je dat doen met mijn tieten? Ik heb je nodig.
Een echte man. Ongetwijfeld is meer dan een mens , vol zwakheden maar ook oneindig veel goede dingen. Hij is geen 'blauwe prins' die me meeneemt om in zijn luxueuze kasteel te leven. Maar een man in actie.
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.
Ik hou ervan wanneer een man houd van avontuur spontaan is en het leven neemt zoals het komt. Geen gezeur maar gewoon gezellig samen tijd door brengen. Beginnend met een date! Wie weet komt er wel iets heel moois van. Tegenwoordig trouwen mensen zelf uit internet relaties! Nou is dat nog wel 10 stappen te