Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn, maar de klik en de warmte die je mij kan bieden is het belangrijkste. Ben jij dus een lieve, warme, zachte en gezellige man, dan ben jij de geen die ik zoek!
Moet van sm en/of bondage houden. Mijn laatste relatie heb ik beeindigd omdat hij geen interesse had in mijn fetishes. Voor mij zijn ze heel belangrijk, helemaal omdat ik echt eens aan mijn seksuele trekken wil komen!!!!
Ik zoek een relatie dus handig zal het zeker zijn als je dat ook zoekt. Als het klikt wil ik namelijk niet graag opgehouden worden door een belemmering. Verliefd is namelijk verliefd. Dat verdwijnt niet in een half uur. Dus je gaat er echt voor dan hoor ik graag van je.
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht gehad met een leuke vrouw. Nu op naar de volgende fantasie. Een keer een trio met een man erbij. Wie druft!
ik voel me aangetrokken tot de man die heet is, mannelijk en goed baard is. Een tatoeages is geen probleem, voor mij is wel zo cool. Maar ik wil ook een man die me nooit zal verlaten of kwetst en speciaal in bed kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gambrinus1968, 48 jaar · Hasselt
Ik ben op zoek naar een eerlijke man met een goed gevoel voor humor, spontaan, ambitieus, sportief, avontuurlijk en net als
Magnumme, 46 jaar · Goes
Een leuke en gezellige man die samen met mij leuk contact wilt hebben en wie weet dat we kunnen genieten van een geweldige relatie,
Liefbeest197007, 47 jaar · Hilvarenbeek
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik
Debjah, 48 jaar · Schalkwijk
Macho en extravagante mannen hou ik van. Leeftijd hou ik niet van en zegt me echt niets.
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
Wilwl, 47 jaar · Naarden
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand