Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans, dat is mijn ervaring. Vandaar dat je alleen een foto van mijn achterwerk krijgt en maar moet smeken voor een foto van mijn gezicht.
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen enkel bezwaar het is toch ook een deel van jou?