Ben je ook niet op zoek naar een relatie, maar wil je in plaats daarvan een seksmaatje hebben? Dat is zo goed en we maken samen plezier en bedrijven ook de liefde. Het is zo goed dat ik meer dan ooit ben opgewonden!
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen neemt om eens iets te gaan ondernemen. Ik zoek naar een echte heer die op zoek is naar een serieuze relatie.
Spontane en lieve man die het mij naar mijn zin kan maken. Ben jij die man met wie ik plezier zou kunnen beleven? Ben jij die open en eerlijke man? Ik hoop het maar en dan ben ik naar jou opzoek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen.
Bryan712, 49 jaar · Aalst
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna
LieverdDorien, 47 jaar · s-Gravenzande
Samen op vakantie, samen koken, samen in de tuin, samen bezig zijn met boodschappen. En zo kan ik bergen lijsten maken met
Mila197007, 46 jaar · Beverwijk
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben,
Timeles, 49 jaar · Nagele
Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden.