Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.
Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel belangrijk dat het allemaal discreet en anoniem gebeurd. Dat is ook de reden dat ik geen foto in mijn profiel heb.
Aantrekkelijke man die zich ook nog eens goed verzorgd en houd van mooie verzorgde vrouwen? Ik voel me aangesproken en we gaan er het beste uithalen als het aan mij ligt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zonniehhhh, 47 jaar · Amsterdam
Wat ik zoek is iemand die echt gaat voor een fijne toekomst samen. Ongedachte welke leeftijd of achtergrond dan ook. Een energieke
ZonneSchijn, 48 jaar · Zwolle
Ik laat me graag verrassen door jou. Stuur je me een berichtje? Alvast een knuffel!
SandraZ, 48 jaar · Brugge
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie.
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar
Joellesingle70, 47 jaar · Goetsenhoven
Het maakt niet uit hoe oud je bent en hoe je er uit ziet. Hoe meer mensen hoe meer vreugde. Samen lekker uit eten en misschien
HennieS, 45 jaar · Veeningen
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben,