Als jij er ook zo over denkt dat het wel zal slagen dat wij een leuke tijd gaan hebben samen, dan ben ik er ook van overtuigd dat dat zo zal zijn. Laten we hier en nu een beginnetje maken. Ik ben hier om alles te doen wat jij lekker en leuk vindt, maar dat verwacht ik natuurlijk ook terug van jou!
Ik ben altijd bezig, heb zo'n prikbord in de keuken hangen met tig van die post its omdat ik anders geheid een afspraak vergeet haha. Misschien kun jij me een beetje afremmen en het in huis weer zo gezellig maken dat ik niet meer zo de behoefte voel om die gezelligheid buitenshuis te zoeken.
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar ik niet op zit te wachten is een man die maar wat thuis op de bank hangt. Een beetje actie en vol op genieten elke dag!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Stel42zutphenbi, 48 jaar · Zutphen
ben jij de vrouw die wel wat durf ? kom maar op lijk ons super je beter te leren kennen zien wij je snel xx
Apolonia45, 48 jaar · Apeldoorn
Ouder dan 40 jaar
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan
Madison1970, 47 jaar · s-Hertogenbosch
De man van mijn dromen. Ik geloof in de blauwe prins, een vriendelijke heer, eerlijk, dapper, een hardwerkende man die niet
Loezx, 45 jaar · Haacht
Heb jij toevallig geen zin om met mij ergens gezellig iets af te spreken, gewoon zodat ik even kan kletsen, en al mijn zorgen