Een man die eigen vervoer heeft. Die er goed uit ziet en daar bedoel ik mee verzorgd. En die er ook aan toe is om een nieuwe fase in zijn leven in te gaan
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans, dat is mijn ervaring. Vandaar dat je alleen een foto van mijn achterwerk krijgt en maar moet smeken voor een foto van mijn gezicht.
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn, maar de klik en de warmte die je mij kan bieden is het belangrijkste. Ben jij dus een lieve, warme, zachte en gezellige man, dan ben jij de geen die ik zoek!
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar ik niet op zit te wachten is een man die maar wat thuis op de bank hangt. Een beetje actie en vol op genieten elke dag!
Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft te zijn, alleen maar vrienden zijn, buiten eten, een praatje maken of concerten kijken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cocktaildresje, 45 jaar · Leuven
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd.
Palau, 48 jaar · Eigenbilzen
Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt
ALFRED 2015, 47 jaar ·
Volgt
Moerdijkmeisje, 45 jaar · Dordrecht
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest
Shan--ty, 48 jaar · Landhorst
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit