Jij bent op zoek naar een gewone vrouw, geen seksbom. Toch niet qua uiterlijk. Eens we in de slaapkamer zullen zijn ben je vast nog onder de indruk van mijn capaciteiten!
Als ik tegen jou zeg dat ik jou sexy vind, dan is dat sexy op de manier zoals ik een man graag zie. Een man die begripvol is en geduldig af wilt wachten wat ons allemaal staat te gebeuren.
Jij bent een man die houdt van gezelligheid, en je gaat er graag op uit om voor een hapje en een drankje. JE bent net als ik een vrije vogel, en je wilt dat graag zo houden.
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten we deze geweldig maken voor ons als we elkaar ontmoeten. Ben jij degene naar wie ik zoek? Stuur me gewoon een berichtje hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
Leuvenanna72, 45 jaar · Leuven
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en
MissAngel670709, 49 jaar · Hoofddorp
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man,
Weelderig, 47 jaar · Den Haag
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat