Een man die niet te beroerd is om mij iets te leren. Die eerlijk en oprecht is en met regelmaat af kan spreken. Liefste niet te ver bij me uit de buurt want ik heb geen vervoer. Ja een scooter maar die is leuk voor kortere afstanden. Zie je het zitten dan ben je perfect voor mij.
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten we deze geweldig maken voor ons als we elkaar ontmoeten. Ben jij degene naar wie ik zoek? Stuur me gewoon een berichtje hier.
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans, dat is mijn ervaring. Vandaar dat je alleen een foto van mijn achterwerk krijgt en maar moet smeken voor een foto van mijn gezicht.