Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd maar. Lijkt me leuk als je een beetje romantisch ben maar niet dat overdreven. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg toch?
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel, misschien wel bij jou.. de leuke man die dit nu leest?? Misschien ook niet haha we zullen het gaan meemaken.
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.