Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje. Ik weet zeker dat jij hier ergens rondloopt, neem je me een keer mee uit?
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Heb jij zin om met mij nieuwe dingen te ontdekken, ben je in voor avontuur en vindt je het niet erg om ook nu en dan jezelf te moeten vermaken omdat ik druk ben in mijn eigen restaurant? Hou je bovendien van lekker eten en reizen en denk je "out of the box" dan hoop ik jou te leren kennen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Goodgirl4u, 47 jaar · Kerkhove
Jullie hebben net als ik zin in een avontuurtje! Wij zijn allemaal discreet natuurlijk!
Chantalb1971, 46 jaar · Amsterdam
Volgt
NuHetNogKan7008, 47 jaar · Beveren
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet.
Darling1968, 49 jaar · Brugge
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen
Fleurien, 45 jaar · Assebroek
Een leuke spontane man om iets leuks mee te doen
Anaconda69, 48 jaar · Etten-Leur
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige