Ben jij de gezellige, lieve, eerlijke man die ik zoek? Die verder humoristisch is en ook, net als ik houdt van sportieve aktiviteiten. Zoals wandelen, hardlopen, fietsen en die me evt. kan leren tenissen.? Lijkt me gezellig ! Groetjes Olga
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk doe je een lekker luchtje op, dan kruip ik lekker tegen je aan.
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig leven vindt jij geen probleem en als jij zelf ervan houdt om lekker te eten en te drinken op zijn tijd zou ik zeggen laten we contact maken!