Ik ben op zoek naar een volwassen persoon die een vriend en een metgezel voor mij kan zijn. Niets dat serieus is of niet hoeft te zijn, alleen maar vrienden zijn, buiten eten, een praatje maken of concerten kijken.
Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van alle dingen die we samen kunnen doen. Daar ben ik nu klaar voor.
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een man die ook het motto heeft, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd! Dan moeten wij echt contact met elkaar krijgen, want ik weet nu al zeker dat we dan de grootste humor met elkaar