Ik ben geen perfectionist en zoek daarom ook niet naar de perfecte jongen. Iedereen heeft wel zijn mankementen, het gaat erom hoe jij ermee omgaat. ;-)
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn en natuurlijk heel gezellig.
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op te bouwen. Ik droom erover en ik ben er ook zo klaar voor.
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten we deze geweldig maken voor ons als we elkaar ontmoeten. Ben jij degene naar wie ik zoek? Stuur me gewoon een berichtje hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Peersed, 45 jaar · Rijen
Ik ben op zoek naar een lieve, gezellige en humoristische man (26-35 jaar) waarmee ik een leuke tijd kan hebben en wie weet
Babe1967, 49 jaar · Ronse
Volgt
Sunny Flowerss, 47 jaar · Almere
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk
Laurasingle69, 48 jaar · Waverveen
Ondernemend en je staat sterk in je schoenen. Sociaal en eerlijk zijn trekt mij ook erg aan. Open staan voor anderen en een
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.
Lottiena, 47 jaar · Driel
Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat.