Je bent een goed gemanierd persoon maar je houdt er ook wel van om stout te zijn op zijn tijd. Niet te veel natuurlijk want dat zou gek zijn, lol. Maar laten we close worden en kijken waar we uitkomen met zijn tweeën. Wat zeg jij ervan?
Ik hou ervan wanneer een man houd van avontuur spontaan is en het leven neemt zoals het komt. Geen gezeur maar gewoon gezellig samen tijd door brengen. Beginnend met een date! Wie weet komt er wel iets heel moois van. Tegenwoordig trouwen mensen zelf uit internet relaties! Nou is dat nog wel 10 stappen te
Een echte man. Ongetwijfeld is meer dan een mens , vol zwakheden maar ook oneindig veel goede dingen. Hij is geen 'blauwe prins' die me meeneemt om in zijn luxueuze kasteel te leven. Maar een man in actie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Yvon-, 46 jaar · Stellendam
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet
Flierefluiter69, 48 jaar · Valkenswaard
Ik zoek een leuke sportieve man, minimaal 35 (Toyboys zijn leuk maar ik ben ook geen 18 meer) om af en toe mee af te spreken. Geen
IngeV, 47 jaar · Susteren
volgt
AniciaBunBun, 45 jaar · Westkapelle
Iemand die geniet van een orgasme net zo veel als ik dat doe. Ik heb een enorm libido dus ik hoop dat je me een beetje kunt bijhouden.
Mussclevrouw, 48 jaar · Hengelo
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat
Tietske, 49 jaar · Echten
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen?