Je bent rustig, lief en betrouwbaar. Het gaat niet alleen om de spanning. Je kan lekker lachen. Je bent niet TE oud ;-) Maar als je een leuk koppie hebt.. mm wie weet.
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?
Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel me wat je allemaal leuk vindt om te doen
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.