Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk doe je een lekker luchtje op, dan kruip ik lekker tegen je aan.
Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je bent een stadsmens, je houdt van mensen en drukte om je heen en je gaat graag lopend op pad om mooie plekjes te ontdekken en nieuwe mensen te ontmoeten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!
Bietje1970, 47 jaar · Ieper
Daphne Miss, 46 jaar · Steyl
Jij bent ook een lezer en begeeft je graag in boekenwinkels, in een parkje en kan genieten van een lekker bak koffie op het terras
Make Me Wild, 49 jaar · Vlissingen
Jij vindt het erg opwindend om een genegeerde vrouw als mij te laten genieten. Dit windt jou meer op dan in een normale situatie.
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw