U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat er voor open om een vrouw beter te leren kennen en u bent single.
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje. Ik weet zeker dat jij hier ergens rondloopt, neem je me een keer mee uit?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
Janette1971, 46 jaar · Schulen
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je
Sjors1970, 47 jaar · Leuven
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van
Marie X, 49 jaar · Middelburg
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar
Lucky4U, 45 jaar · Utrecht
Charmant - optimist - knuffelbeest - af en toe een feestbeest