Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans, dat is mijn ervaring. Vandaar dat je alleen een foto van mijn achterwerk krijgt en maar moet smeken voor een foto van mijn gezicht.
U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat er voor open om een vrouw beter te leren kennen en u bent single.
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
NiceLila , 48 jaar · Kimswerd
Wie houdt van liefde klaagt nooit. Geeft altijd liefde , wordt nooit boos.. Een man die echt alles neemt om de liefde te winnen
Immorata, 46 jaar · Diksmuide
Volgt
Emanuelll0, 47 jaar · Oldehove
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen.
Mussclevrouw, 48 jaar · Hengelo
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat
ParkingPlezier, 48 jaar · Ieper
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere