U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat er voor open om een vrouw beter te leren kennen en u bent single.
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
ik voel me aangetrokken tot de man die heet is, mannelijk en goed baard is. Een tatoeages is geen probleem, voor mij is wel zo cool. Maar ik wil ook een man die me nooit zal verlaten of kwetst en speciaal in bed kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MilfNextDoor, 48 jaar · Oosterzele
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring,
Zeppelin, 47 jaar · Waalre
Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die
Lara1, 47 jaar · Den Haag
zoek lieve vriendin met klasse en gekkigheid die van koppel hou maar girl gericht is. Champagne fun al the way. GEEN MANNEN!!!!!!!
HannieDB, 45 jaar · Machelen
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen
Romantiek4Mar, 49 jaar · Grotenberge
Een gewone, eenvoudige en leuke man. Geen opschepper of macho type. Iemand die houdt van gezellige dingen doen. Uit eten
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.