Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van alle dingen die we samen kunnen doen. Daar ben ik nu klaar voor.
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel, misschien wel bij jou.. de leuke man die dit nu leest?? Misschien ook niet haha we zullen het gaan meemaken.
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kxxxx, 49 jaar · Strijpen
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier
Sanja1, 49 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, eerlijke, betrouwbare, lieve, spontane, humoristische, respectvolle, monogame
Lievertt, 48 jaar · Etikhove
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een
Margien47, 48 jaar · Almelo
betrouwbaar eerlijk en het verleden achter je gelaten dus afgesloten ...humor is ook wel prettig beetje serieus mag
TrijntjeH, 49 jaar · Elst
Ook single, mooie man, zelfverzekerd, mag uit België komen of Nederland maar niet verder. Je houdt van dingen ondernemen,
Me Joce, 48 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar een lieve en gepassioneerde kerel die me wat van zijn tijd kan geven. Ik weet zeker dat we zullen genieten