Dus, ben je toe aan een triootje met mij en mijn beste vriend (een vrouw)? We hebben allebei al een relatie dus verwacht niets ernstigs. Maar als we goed met elkaar overweg kunnen, wie weet maken we er misschien een terugkerend punt van.
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
Anaconda69, 48 jaar · Etten-Leur
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige
Pimpampet1968, 49 jaar · Hasselt
Een lieve eerlijke man die een beetje geduld heeft met vrouwen. Iemand die mij weer vlinders kan bezorgen en die mij kan laten
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Ilovedrakebell, 45 jaar · Brugge
Je hebt het goed voor elkaar in het leven alleen ook jij mist die ene ..misschien vullen we elkaar aan?
Cacacaroline, 49 jaar · Aardenburg
Net als ik wil jij ook lekker genieten en heel veel seks hebben. Jij begrijpt mij wel en weet wel dat ik dit normaal echt niet