Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling. Een beetje leven in de brouwerij. Jij mag graag lachen en bent er altijd voor jouw vrienden en familie.
Ik wil een man in de buurt om een ??perfecte avond uit te maken en alle dingen te doen die we zo leuk vinden. Ik ben er klaar voor en moet het ook laten gebeuren. Dus laten we het doen en elkaar beter leren kennen!
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
♥ Antwerpen
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sebina196804, 49 jaar · Brugge
-
Isabelle1970, 47 jaar · Knokke
jij bent een toffe dame die het ziet zitten om ons te vergezellen in een rollenspel ( sm) en je bent bi dan ben je bij ons aan het
Feestbeest, 46 jaar · Tilburg
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel!
LissWorkingGirl, 45 jaar · Nieuwkoop
Op zoek naar een gepassioneerde en gevestigde leuke man!
LovexCarolina, 45 jaar · Ramskapelle
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw