Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht gehad met een leuke vrouw. Nu op naar de volgende fantasie. Een keer een trio met een man erbij. Wie druft!
Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel belangrijk dat het allemaal discreet en anoniem gebeurd. Dat is ook de reden dat ik geen foto in mijn profiel heb.
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op te bouwen. Ik droom erover en ik ben er ook zo klaar voor.
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen blijven doen en toch ook wel een beetje samen?