Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op te bouwen. Ik droom erover en ik ben er ook zo klaar voor.
Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je dat doen met mijn tieten? Ik heb je nodig.
Je houd van theater en kan het wel aan dat ik een vrolijke af en toe drukke dame ben? Betrouwbaar moet je zeker zijn en eerlijk en oprecht vind ik ook erg belangrijk. Single is voor mij een pre want ik wil niet de tweede vrouw in jouw leven zijn. Als dit je aanspreekt dan hoop ik dat ik snel iets van je hoor.
Ik zoek een man voor eerst een leuke date. Ik heb mijn vertrouwen in mannen een beetje verloren en jij zal begrip moeten kunnen opbrengen dat ik kleinere stapjes neem dan anders. Jij bent vriendelijk, vrolijk, eerlijk en betrouwbaar, jij hebt het vermogen om op de achtergrond mij te sturen en er voor mij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Racester, 48 jaar · Brouwershaven
Je bent iemand die mijn kutsappen wilt proeven, ik proef lekker zoet kan ik je vertellen, wil je mij een keer proeven en uitproberen?
-Libby, 46 jaar · Genk
Ik wil iemand die me bij al mijn inspanningen ondersteunt en me aanmoedigt, maar ook enthousiast wordt als ik ergens enthousiast
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
Noukie7111, 45 jaar · Zoutleeuw
Volgt
Hyacinth, 48 jaar · Knokke-Heist
Lief, heet. Nou daar moet ik toch wel reacties op kunnen krijgen toch? Of ben ik te veeleisend voor een site als deze?
JustJosje, 48 jaar · Driel
Ik bouw graag aan het leven. Niet zwaar bekijken hoor! Opbouwen heb ik alles al gedaan. En nog een aantal jaar en dan kan ik er