Ik hou ervan wanneer een man houd van avontuur spontaan is en het leven neemt zoals het komt. Geen gezeur maar gewoon gezellig samen tijd door brengen. Beginnend met een date! Wie weet komt er wel iets heel moois van. Tegenwoordig trouwen mensen zelf uit internet relaties! Nou is dat nog wel 10 stappen te ver hoor! Rustig aan beginnen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
♥ Antwerpen ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met een hoop bevrediging hebben! Ik zal het allemaal ook voor jou doen, maak je daar maar niet druk om!
Rustig maar zeker ook een gezelligheid zijn de karakter eigenschappen die je bezit. Je bent lief en vind samen genieten een must! Leuk samen tijd met elkaar door brengen en lachen.
Je houd van theater en kan het wel aan dat ik een vrolijke af en toe drukke dame ben? Betrouwbaar moet je zeker zijn en eerlijk en oprecht vind ik ook erg belangrijk. Single is voor mij een pre want ik wil niet de tweede vrouw in jouw leven zijn. Als dit je aanspreekt dan hoop ik dat ik snel iets van je hoor.