Jij bent geen serie-dater. Jij vind het ook allemaal maar spannend zo. Misschien ben jij jaren getrouwd geweest of zo. Misschien ook niet. Vertel me maar hoe jij hier precies terecht gekomen bent.
Heb jij zin om met mij nieuwe dingen te ontdekken, ben je in voor avontuur en vindt je het niet erg om ook nu en dan jezelf te moeten vermaken omdat ik druk ben in mijn eigen restaurant? Hou je bovendien van lekker eten en reizen en denk je "out of the box" dan hoop ik jou te leren kennen!
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.