Wat staat er op jou boodschappen lijstje. Misschien kun jij het omschrijven in vleessoorten of ook in kaas soorten. Misschien denk je nu wel die vrouw is niet goed wijs. Ik ben het wel maar vind het zo moeilijk om te vertellen wie ik ben als ik iets verkeerds zeg kan het zomaar zijn dat ik je misloop. En in ieder geval kan je niet zeggen dat ik geen humor heb.
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.
Wat krijg je met mij in huis? Een vrolijke meid die open is en houdt van cultuur en reizen. Van jou hoop ik ook dat je van cultuur houdt. En eerlijkheid is voor mij heel belangrijk. Altijd eerlijk naar elkaar zijn als je iets dwars zit. Met praten kom je verder dan met alles opkroppen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shilooh, 47 jaar · Dussen
Ik ben op zoek naar een leuke fatsoenlijke kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn.
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
Feelingblue, 47 jaar · Teteringen
Ik zoek vooral geborgenheid en liefde. Knuffels en lieve woordjes. Een gentleman die begrijpt wat ik nodig heb.
Mirthezktl0ve, 48 jaar · Bambrugge
Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als
KinkyBertina, 48 jaar · Exloo
Jij houdt wel van een vrouw met ervaring en vind het niet erg als ik de touwtjes in handen heb. Ik kan je laten zien hoe lekker
Laudiclau, 49 jaar · De Meern
Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden