Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een man die ook het motto heeft, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd! Dan moeten wij echt contact met elkaar krijgen, want ik weet nu al zeker dat we dan de grootste humor met elkaar zullen krijgen? Denk jij ook niet?
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar ik niet op zit te wachten is een man die maar wat thuis op de bank hangt. Een beetje actie en vol op genieten elke dag!
Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van alle dingen die we samen kunnen doen. Daar ben ik nu klaar voor.