Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig leven vindt jij geen probleem en als jij zelf ervan houdt om lekker te eten en te drinken op zijn tijd zou ik zeggen laten we contact maken!
Je houdt net als ik van lekker uit eten gaan, een goed glas bier of wijn waarbij wel altijd maat gehouden wordt. Ook vind je het heerlijk om er regelmatig een dagje of een weekend op uit te trekken. Toch weet je het in huiselijke kring ook heel gezellig te maken.
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.