Ik kan gemakkelijk praten, je zult geen probleem met me hebben, wees gewoon ruimdenkend gemakkelijk en wees een aardig persoon voor mij! In de hoop een nieuwe vriend te ontmoeten om plezier aan te beleven!
De hartstocht wil jij ook terug in je leven en vooral met een vrouw die hier vol vuur en passie over is. Vuur heb ik nog genoeg in mij, want dat vlammetje zorg ik wel voor dat die niet gedoofd is.
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het zou leuk zijn als je er eigen hebt. En ik hou helemaal niet van rokers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CupcakeSandra, 46 jaar · Buitenkaag
Vind jij het geen probleem om lekkere seks te hebben met een getrouwde vrouw? Misschien vind je het juist wel spannend. Ik
Charmey, 48 jaar · Deurle
DISCRETIE VEREIST!!!! Niet te oud en niet te jong....spontaan en gezellig. een klik, een vonkje om het vuur aan te steken,
Shlby, 45 jaar · Aalsmeer
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij
Love Juliana, 47 jaar · Alphen aan den Rijn
Je vind het fijn als een vrouw ook de leiding kan nemen. En mij lekker kan laten komen als ik boven op je zit. Dus jij kan gewoon
SundaySun, 48 jaar · Boxmeer
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we
Meymey, 48 jaar · Roermond
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen.