Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten we deze geweldig maken voor ons als we elkaar ontmoeten. Ben jij degene naar wie ik zoek? Stuur me gewoon een berichtje hier.
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal niet zo voorzichtig, lekker ruw vind ik ook wel lekker. Je moet soms open staan voor nieuwe dingen... En dat wil ik maar al te graag doen. Ik zoek wel iemand die betrouwbaar is, hygienisch,
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.