Net als ik dol op kinderen, verder mag je best wat ballast uit het verleden dragen dat doe ik immers ook en daarbij vind ik dat je iets makkelijker kan verwerken als je samen bent.
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen enkel bezwaar het is toch ook een deel van jou?
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Smoutenbollekes, 46 jaar · Beveren-Waas
Ik ben echt op zoek naar een warme man die erg gezellig is, graag op stap gaat en ook net als ik niet van stil zitten houd. Ben jij
Debazin, 45 jaar · Marke
Je bent netjes, vriendelijk charmant en hebt echt geen losse handjes?? Dan mag jij je komen voor stellen..
HennieS, 45 jaar · Veeningen
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben,
Love2Work, 45 jaar · Helmond
Misschien is er een vrouw waardoor het leven nog interessanter word. We laten elkaar vrij, zonder ons te vergeten.
MissAndreaX, 49 jaar · Elsegem
Ik wil een cool persoon ontmoeten die over alles praat zoals ik haha. Op zoek naar een ware liefde, een vriend, iemand die dingen
Meetmenow, 48 jaar · Schore
Je hebt het met mij te doen en niemand anders,...tenzij jij nog een leuke dame weet die mee wil doen?