Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd maar. Lijkt me leuk als je een beetje romantisch ben maar niet dat overdreven. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg toch?
Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer kan missen in zijn leven en die ik ook niet meer wil missen in het mijne. Mag ik dit geluk nog eens beleven? Ik hoop het zo!!
Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel me wat je allemaal leuk vindt om te doen
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de juiste plek zal zeker wel even laten weten dat ie me leuk vind. En me zeker niet een blauwtje laten lopen. In ieder geval dat hoop ik dan.
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn en natuurlijk heel gezellig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Caroll K, 45 jaar · Blankenberge
Als je vrienden met me wilt zijn of meer weet. Ik zal de vrouw zijn die je verwachtingen te boven gaat en je zult om meer vragen.
Ikke197, 46 jaar · Oostkamp
mss teveel he.....
Dorinde, 45 jaar · Middelburg
Ik zoek eigenlijk wel een romantische man, durf het te zeggen, een man die een traantje durft te laten bij een mooie film of
Benerookbij, 49 jaar · Leeuwarden
Kan jij mij dit geven?
Roodharige, 47 jaar · Haarlem
Daisy696905, 48 jaar · De Rijp
Ik val op zachtaardige mannen en wel mannen die respect hebben voor een vrouw. En absoluut geen mannen met losse handjes,