Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige man bent, groter dan ikzelf ? 1.65 m - aarzel dan niet.
Hopelijk woon je een beetje in de buurt en vind je het ook leuk om dingen samen te ondernemen. Je bent sportief, lief, trouw, behulpzaam en verzorgend dan zou ik jou graag willen leren kennen
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen tijd door te brengen. Wat denk jij ervan? Laten we ons geluk beproeven en onze communicatie beginnen.
Niet eenzaam, soms wel alleen..Herkenbaar? Ben je die ene? Eerlijk, betrouwbaar, sociaal, verzorgd, attent, met je leven op de rails maar toe aan een aanvulling daarop? Laat het me weten, ik antwoord berichten met foto altijd..Misschien kunnen we elkaar nog wat moois erbij leren in dit leven, lijkt
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen neemt om eens iets te gaan ondernemen. Ik zoek naar een echte heer die op zoek is naar een serieuze relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hahalachebekkie, 48 jaar · Luttelgeest
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien.
Junasingle, 45 jaar · Holsbeek
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En
Echt Lekker, 45 jaar · De Kiel
Een lekkere man die het niet erg vind dat ik getrouwd ben en waar ik alles bij mag uitproberen om jou te laten klaarkomen. Stuur
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets
GewoonMar, 46 jaar · Almelo
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.