Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Je bent een goed gemanierd persoon maar je houdt er ook wel van om stout te zijn op zijn tijd. Niet te veel natuurlijk want dat zou gek zijn, lol. Maar laten we close worden en kijken waar we uitkomen met zijn tweeën. Wat zeg jij ervan?
Aantrekkelijke man die zich ook nog eens goed verzorgd en houd van mooie verzorgde vrouwen? Ik voel me aangesproken en we gaan er het beste uithalen als het aan mij ligt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
XxEdith1971xx, 47 jaar · Leiden
Als jij echt zou willen weten hoe ik proef en waar ik naar smaak, dan is daar maar één oplossing voor. Mij snel
Jul1970, 47 jaar · Boornzwaag
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je
RoosGi, 47 jaar · Gistel
Iemand die een eigen mening heeft en vooral geen meeloper is. Doe lekker wat jij wilt en voel jou daar helemaal goed bij. Als
LIN70xLIN, 47 jaar · Leopoldsburg
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen.