Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal niet zo voorzichtig, lekker ruw vind ik ook wel lekker. Je moet soms open staan voor nieuwe dingen... En dat wil ik maar al te graag doen. Ik zoek wel iemand die betrouwbaar is, hygienisch,
Net als ik dol op kinderen, verder mag je best wat ballast uit het verleden dragen dat doe ik immers ook en daarbij vind ik dat je iets makkelijker kan verwerken als je samen bent.
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd maar. Lijkt me leuk als je een beetje romantisch ben maar niet dat overdreven. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.
Feelingblue, 47 jaar · Teteringen
Ik zoek vooral geborgenheid en liefde. Knuffels en lieve woordjes. Een gentleman die begrijpt wat ik nodig heb.
FilippijnseDame, 45 jaar · Gent
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel
Debdebs, 47 jaar · Bolsward
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde,
Steff1711, 47 jaar · Vries
Ik ben nooit serieus bezig geweest met het zoeken naar een partner. Maar ik merk wel dat ik het erg mis. Als ik nu een man zou vinden,