Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.
Een ruimdenkende man die enige tijd met mij kan doorbrengen. Blijf nog steeds actief in bed en kan mijn goede partner zijn. Niet saai om bij mij te zijn en neemt me graag mee naar een mooie plek die alleen jij en ik zijn. en daarna kunnen we dingen doen die we ooit wilden hebben!
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een man die ook het motto heeft, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd! Dan moeten wij echt contact met elkaar krijgen, want ik weet nu al zeker dat we dan de grootste humor met elkaar
Wil jij net als mij maar een ding? Geen relatie geen ingewikkeld gedoe gewoon genieten samen. Lekker in het geheim elkaar ontmoeten, ons samen zijn. En van ons alleen. Ik zoek een man die romantisch is, durft en zichzelf is.